SERVIS

Do servisu příjmáme všechny typy jízdních kol, od těch nejobyčejnějších až po závodní speciály. Abychom předešli delším dodacím lhůtám na provedení opravy, nabízíme zákazníkům možnost objednání servisu kola na daný temín. Zavolejte a objednejte si termín opravy Vašeho kola na tel. č. 603 474 894.

CENA ZA SERVIS

Při doručení kola do servisu bude cena za opravu odhadnuta mechanikem. V případě zjištění další závady, která nebyla při příjmu patrná, budete telefonicky kontaktováni a domluvíme se na dalším postupu. Vždy budete vědet předem konečnou cenu +/- 100,- CZK. Po provedení opravy Vám zašleme SMS s konečnou cenou.

GARANČNÍ SERVISdílna

Na kola u nás zakoupená poskytujeme první garanční servis zcela zdarma, a to po ujetí 200 km, nebo do 1 měsíce od zakoupení (podle toho, co nastane dříve). U kol, které byly zakoupeny u jiných prodejců účtujeme poplatek 600,- CZK. 

ROČNÍ SERVIS

Roční servis dělíme na tři typy. Základní, Standard a Generální. Po dohodě s mechanikem si vyberete ten nejvýhodnější. Vždy Vám bude doporučen ten, který bude nejvíce odpovídat opotřebení součástek a aktuálnímu stavu kola.

V.I.P. SERVIS

Pro tento druh servisu jsou vyhrazeny výhradně pondělky, ale můžete si dohodnout i jiný termín. Kartu V.I.P. SERVIS můžete získat na základě zakoupení vybraných jízdních kol, či jako náš pravidelný zákazník. Kartu si nelze nárokovat. S touto kartou získáte výhodu přednostního servisu se slevou -20% od základní ceny.

SPECIALIZUJEME SE NA TYTO DRUHY OPRAV :

MYCÍ SERVISmyčka

Jako jediná cykloprodejna na břeclavsku, nabízíme pro zákazníky tento servis. Uvědomujeme si, že v dnešní uspěchané době nemáte dostatek času a ani prostoru, kde si můžete kolo pořádně vyleštit. Proto jsme přišli s touto nabídkou a nezatěžujeme naše zákazníky tím, že musí přivést kolo do servisu čisté. Prostě přivezete kolo v jakémkoli stavu a na druhý den si jej vyzvednete zase jako nové.
Služba obsahuje :
- kompletní ruční mytí kola včetně čištění řetězu a kazety
- voskování rámu a vidlice
- přeleštění dílů
- ošetření pryžových dílů a plášťů kol
- promazání lanek
- mazání řetězu

SERVIS ODPRUŽENÝCH VIDLICvidlice.reba

Jsme oficíálním servisem zn. Rock Shox, ale provádíme servis vidlic i jiných značek. Opravy vidlic dělíme na 2 druhy. První, tzv. "garanční" - tj. demontáž vnějších nohou, kontrola stavu opotřebení, vyčištění od nečistot, mazání kluzných pouzder a ošetření pryžových částí. Druhý, tzv. "velký" obsahuje navíc výměnu oleje a kompletní přetěsnění vidlice.

SERVIS HYDRAULICKÝCH BRZD

Opravujeme všechny značky hydraulických brzdy. Specializujeme se na brzdy Shimano, Hope a Avid. Zkracujeme hadice brzd zakoupené i u jiných prodejců. Provádíme designový upgrade (Hope).

CENTROVÁNÍ A VYPLÉTÁNÍ KOLtm-1

Další naší specialitou je oficiální servis zapletených kol od italského výrobce Fulcrum a amerického výrobce NoTubes. Nejedná se tedy jen o centrování, ale i výměnu ložisek apod. Stavíme kola na zakázku dle výběru náboje a ráfku zákazníkem. Nabízíme širokou škálu typů od dráhových výpletů přes silniční až po MTB 26", 650B a 29" v provedení Alu i Carbon. Samozřejmostí je práce s tenziometrem pro správné napnutí paprsků na hodnotu udanou výrobcem ráfku.

.

Naši práci každodenně prověřují závodníci jak na silnici, tak i v terénu. Stejný přístup a odbornost nabízíme i Vám.

Nahoru
create by TimeTree, design by Fookec